Praha 26.-28. září 2000 Home Page Econnect
Diskuse - Praha 2000 - Výběr z tisku - Další zdroje - Akce - Tiskové zprávy - Video archiv - Kontakt
Konference Václava Havla živě na Internetu


Globalizace (1999-2000)
Globalizace (vše)
MMF (2000)
MMF (vše)
WTO
MAI

Pražské demonstrace proti MMF a SB
plně podporuji
(361)
podporuji jejich nenásilnou formu
(518)
jsou legitimní, ale nepodporuji je
(105)
ať se konají mimo osídlená území
(50)
všechny demonstranty bych postřílel(a)
(308)


Výsledek minulých anket
SB a MMF by se měly
  zrušit (100)
  změnit se od základu (125)
  změnit svoji politiku (48)
  změnit management (1)
  zůstat takové, jaké jsou (173)
Považujete nápad uspořádat v Praze vyroční zasedání SB a MMF za
  skvělý (115)
  dobrý (27)
  normální (38)
  hloupý (38)
  škodlivý (120)


Mediální partneři:

Respekt

Ekonom

Literární noviny

Právo

 PETICE PROTI CIPOVE TOTALITE
Autor: Petr
Datum:   

PETICE !
PROTI CIPOVE TOTALITE

Mili lide,

Je nacase vam oznamit VASI SITUACI a informovat vas o VASI POZICI v ramci LOUTKOVEHO SYSTEMU. Uz bylo dost ohlupovani lidi vedci, uredniky a jinymi VNEJSIMI strukturami.

CAST LIDI PRACUJE INTENZIVNE NA CIPOVEM OVLADACIM SYSTEMU VSECH LIDI PLANETY ZEME. TENTO SYSTEM V PRIPADE REALIZACE BUDE ZNAMENAT UPLNOU ZTRATU TECH ZBYVAJICICH SVOBOD, KTERE LIDE NYNI MAJI. Lide, kteri na tomto pracuji, ziji v UPLNE NEVEDOMOSTI z hlediska DUSLEDKU – DUCHOVNIHO DOPADU, co to bude pro ZAKLADNI LIDSKA PRAVA cloveka znamenat. CIPY JSOU SOUCASTI POCITACOVE SITE PRES MIKROVLNY, JAKO U MOBILU !

SYSTEM OVLADANI LIDI JE BUDOVAN POSTUPNE A NENAPADNE, ABY LIDE NEKLADLI ZADNY ODPOR, A TO SE DEJE. JDE O SJEDNOCENI STATNI SPRAVY (nyní EU), SJEDNOCENI MENY (nyni EURO), ZAVEDENI NEJPRVE CIPOVYCH UNIVERZALNICH OBCANSKYCH (ci ZDRAVOTNICH ci RIDICSKYCH) PRUKAZU (v CR do r. 2005, ministr Brezina (1998-2002), ministr Mlynar (2002-dale)). V CR jsou jiz v provozu mensi subsystemy – pro mestskou autobusovou dopravu (Frydek – Mistek, Znojmo, Breclav), vlaky (nyní pro zvyk karty Z), osobni automobily (zavadi se kamery pro snimani SPZ pod zaminkou podzimniho summitu NATO, pak cipy pro mytne), pro zdravotnictvi (Litomericko). V oblasti zamestnani se buduje pod casti systemu ISO 9000, jehoz systemy budou taktez dobre slouzit k ovladani lidi. Dalsi castí je mobilni komunikace a internet a pripravovany MOBILNI INTERNET. Dale je pripraveno bankovnictvi (platebni karty – bankomaty, obchody). ZTRATOU SVOBOD minime VELKE MOZNOSTI casti lidi POHODLNE a EFEKTIVNE pracovat se vsemi podrobnymi presnymi osobnimi udaji (vcetne pohybu osob – vstupy budov, ve volnem terenu snimani na dalku - staci dratek do karty), A TAK ZNEUZIVAT OSOBNI INFORMACE K MASIVNIMU OVLADANI LIDI – OKRADANI JE O JEJICH ENERGIE PROTI JEJICH VULI.

JAKMILE SE LIDE DOSTANOU DO TOHOTO SYSTEMU, NEMOHOU SE VRATIT ZPET, DO SYSTEMU PUVODNIHO.

NEEXISTUJE ZADNA TECHNICKA ANI MORALNI – DUCHOVNI ZARUKA – PROTI ZNEUZITI. Jiz dnes je v CR denne 180 000 vstupu do policejni databaze, a ta obsahuje jen zlomek informaci, ktere se teprve pripravuji k pouziti. Budou to NAVIC: Vsechny zdravotni udaje od lekare, biometrie – otisky prstu, IRIS oka, osobni fotografie, udaje o zamestnani (jak minulem, tak aktualni podrobny pohyb), financni udaje, majetkove udaje (nemovitosti i movite veci) udaje o POHYBU osob – vstupy budov, mestska hromadna doprava, autobusy, vlaky, osobni automobily. Vstupy do databaze nelze nijak efektivne ochranit pred zneuzitim negativnimi lidmi, kterych je zde mnoho.

Budovani systemu v CR pod dvanactiletym prezidentstvim pana Havla Vaclava a jeho nasledniku znamena jeho naproste NEPOCHOPENI a SELHANI. Ani on, ani statni urednici NEMAJI ve svych programech ZVYSENI KVALITY ZIVOTA LIDI – tj. take SNIZENI odevzdane prace spolecnosti na miru NEZBYTNOU tak, aby lide meli VICE CASU NA KVALITNI ZIVOT. Pritom ekonomicka uroven UMOZNUJE SNIZIT PRACOVNI ZATIZENI LIDI. Co se tyce tzv. uradu pro ochranu osobnich udaju, tak ten sam je naprosto bezmocny jiz dnes ve veci zneuzivani osobnich dat (sirení databazi osobnich udaju lidi mezi firmami a jejich nezakonne aktivity s temito udaji, apod.). Drtiva vetsina zamestnavatelu ma zajem, aby mu zamestnanec odevzdal MAXIMUM SVE ENERGIE, a snazi se k tomu pouzit vsech dostupnych prostredku, jez ma k dispozici. INFORMACNI TECHNOLOGIE TYTO MOZNOSTI ZVYSI NA MAXIMUM ! TENTO POSTUP ALE NEZAJISTI VYSSI ZIVOTNI UROVEN LIDI, ALE PRESNE NAOPAK – UDELA Z NICH UPLNE LOUTKY A OTROKY !

Proto je nyni na vas, mili lide, zda budete jen PRIHLIZET budovani ORWELOVSKE TOTALITY, nebo se na ni dokonce PODILET, anebo SVYM HLASEM V PETICI PRISPEJETE ALESPON ZAKONNYM ZPUSOBEM K ZAMEZENI TAKOVEHO OVLADACIHO SYSTEMU LIDI. VYCITUJTE SRDCEM !

Kazdy, kdo NEUDELA NIC proti tomuto systemu, SI JEJ VYZKOUSI NA VLASTNI KUZI, A TAK POZNA, CO SI SVYM NEGATIVNIM - PASIVNIM, LIKNAVYM A NEROZHODNYM POSTOJEM PRIPRAVIL. BUDE NA TOM HUR, NEZ ZVIRATKA. Nikdo z nich tomuto systemu NEUNIKNE NIKDE NA PLANETE ZEMI, NEBOT JDE O CELOPLANETARNI SYSTEM. Udalosti 11.9.2001 tomuto slouzi.

Take v Bibli – Apokalypsa sv. Jana - je informace o tomto systemu:

„A (bestie) ucini, ze vsichni, mali i velci, bohati i chudi, svobodni i nevolnici, dostanou znameni na pravou ruku a na celo. Aby nikdo nemohl kupovat ani prodavat, jenom ten, kdo ma znameni nebo jmeno bestie, nebo cislo jejiho jmena (666).“

Cipove obcanske karty pak budou totiz behem nekolika let cílove nahrazeny samotnymi cipy pod kuzi (jejich prodej lidem v USA jiz zacal), takovymi, jake jsou jiz dnes pouzivany u nekterych domacich zvirat (psi atd.). Tyto cipy budou mit take funkci propracovaneho OVLADANI MYSLI. Vetsina ovladacich energii ma jit nejprve svetlovodnym systemem 10 GB/s (kremikove svetlovody pod zemi) a pak cilove nakladnym druzicovym systemem, ktery postupne buduje EU !!!

DALSI INFORMACE VCETNE POZITIVNIHO RESENI PRO JEDNOTLIVCE I VLADY NALEZNETE V DOSTATECNEM ROZSAHU PRES 5000 STRAN A 1000 OBRAZKU NA INTERNETU www.vesmirni-lide.cz . O budovani cipoveho systemu ve svete – viz PROJEKT L.U.C.I.D a TOTALITNI SVETOVLADA (Herzan). Zde tez novinove clanky o varovani Karlem Gottem (cl. 65), schvaleni cipovych zdravotnich prukazu Bruselem s planem zavedeni do r. 2005 (cl. 86), cipove karty VZP (cl 118), cipy ve volebnim programu CSSD 2002 (cl. 92), cipy MENSI nez 1 mm (TOSHIBA, cl. 121), cipy v autobusech (cl. 129), cipovy sledovaci system VSECH aut (mytne, cl.130 - 132), vymena za carove kody zbozi a jejich UPLNE poradove ocislovani s dalkovym prenosem dat (cl. 135), a vyroba novych cipu (INTEL, cl. 136), pasy v EU: otisk prstu i snimek oka (cl. ..). ZE JE O TYTO DULEZITE INFO VELKY ZAJEM SVEDCI POCET VSTUPU – 320 000 CZ A 85 000 EN (1.10.2003). Informujte lidi, vcetne uredniku a pracovniku medii !

RIKATE SI, ZE JSTE SVOBODNI – TIMTO VAM VYVRACIME VASI PREDSTAVU SVOBODY, VE SKUTECNOSTI SE JEDNA O PSEUDOSVOBODU – STAV UMELE ZFABRIKOVANY SKRYTE TEMI, KTERI VAS OVLADAJI - NEGATIVNI LIDE na Zemi i negativni entity z Vesmiru, autori pseudosystemu.

RIKATE SI, ZE MATE DEMOKRACII – TIMTO VAM VYVRACIME VASI PREDSTAVU DEMOKRACIE, VE SKUTECNOSTI SE JEDNA O PSEUDODEMOKRACII. DOBRE ZVAZTE SVE ROZHODNUTI !JSEM PROTI

ZAVADENI CIPOVYCH OBCANSKYCH (ZDRAVOTNICH, RIDICSKYCH) PRUKAZU

Jmeno a prijmeni:
Trvale bydliste:
(ulice, obec, PSC)
Podpis:Prosim, piste citelne, TISKACIM PISMEM, aby Vas hlas byl platny.

K petici si muzete vyzadat formular se 40 radky na podpisy. Petice plati stale. Hlas zaslete autoru petice:

ING. IVO A. BENDA, P.O. BOX 51, 470 06 CESKA LIPA 6, mobil +420-603-491600.


 Téma Autor  Datum
 PETICE PROTI CIPOVE TOTALITE  
Petr


Příspěvky porušující zákony ČR nebo podněcující k násilí, rasové či třídní nenávisti bez milosti mažeme.
 Odpovědět na tento příspěvek
 Vaše jméno:
 Váš e-mail:
 Nadpis:
Zasílat příspěvky této diskuse na výše uvedenou adresu.
    

Globalizace a moc
Milan Valach

Česko jako fikce?/Kdy skončí globalizace?
Martin Kuška

Josep F. Mária i Serrano: Globalizace
Jiří Nečas

Koloniální dějiny Afriky, trochu jinak
Mesfin Gedlu

Co je to globalizace
Ivan Rynda

COLIN HINES: Lokalizace čili nástin alternativy ke globalizaci
Jakub Patočka

Kontrasty globalizace
Karel Špindler

Je globalizace mezinárodní korupce?
Rick Fencl

Zprávy o policejním násilí: svědectví, věrohodnost, odpovědnost
Jakub Patočka

Buďte na nás přísnější, žádají Češi svou policii
Tomáš Pecina

Globální problémy nelze popírat!
Jan Borovička

Zprávy z Prahy
Michaela Valentová

Ideodiverzní centrály Stanislava Grosse
Štěpán Kotrba

Pražský začátek podzimu
Jiří Nečas

Násilí odsuzujeme, kritiky a protestů se nevzdáme
Jan Beránek

Zástupci NGO společnou řeč s finančníky nenašli
Kateřina Lišková

Systémové poruchy "primitivní" ekonomie
Petr Ježek

Globalizace jako výzva
Lubomír Mlčoch

Odpusťte dluhy nejchudších
Jiří Silný

Pijavici na vegetariána nepředěláš
Jan Křeček

Světové bance jde o „vyšší kvalitu života“
Mats Karlsson

Diskuse o globalizaci v době Výročních zasedání MMF a SB
Zdeněk Hrubý

Křesťanská civilizace a globalizace
Jan Borovička

Globalizace omezuje demokracii
Jan Keller

Je člověk bůh?
Marie Haisová

Ženy a globalizace
Eva Hauserová

Jiná zpráva o Světové bance
Pavel Přibyl

Nezakrníme vinou globalizace?
Jiří Nečas

Upírat části lidstva podíl na prospěchu z globalizace je ostudné
Kofi Annan

Protesty proti globalizaci
Viktor Piorecký

K čemu by mohl být MMF?
Erazim Kohák

K problému globalizace
Petr Kužvart

Vítejte v éře globalizace
Pavel Nováčekwebdesign a publikační systém:

ECONNECT
Českomalínská 23
160 00 Praha 6
Tel.: 02/2431 1780
Fax: 02/2431 7892
Web:
www.ecn.cz
E-mail:
globalizace@ecn.cz